Tahle luxusní kočka je závislá na plastice! Nemá žebra a je po 200 operacích

Závislost si můžete vypěstovat nejen na cigaretách, alkoholu, dorgách, ale i na plastických operacích. Sedmadvacetiletá Pixee Fox z Kalifornie ví, o čem mluvím.

Její závislost vznikla už někdy v dětství a od té doby má vizi, které se drží. Zvládla již za svůj poměrně mladý věk 200 plastických operací a jen tak s nimi nepřestane.

Pixee podstoupila nejrůznější zákroky, mezi které patří např. odstranění 6 žeber, změna barvy očí, úprava prsou, liposukce či zlomení čelisti. Tato úprava těla není nejlevnější! Celkově za ně v přepočtu zaplatila 14 milionů korun.

Kam až to povede? Aby se nestalo to, že se jednoho dne probudí s upadlým nosem jako Michael Jackson. Jednoho dne by chtěla vypadat jako pohádková postava Wonder Woman a hrát ve vlastním seriálu, kde bude dobro vítězit nad zlem.


Svůj seriál nenatočí, pokud o její existenci nebude nikdo vědět. Aby dala o sobe půvabná Pixee vědět veřejnosti, objevila se před pár dny v britské ranní talkshow na stanici ITV a před moderátory i publikem obhajovala své posednutí plastickými operacemi.

Dříve něco jako plastická operaci pro ní bylo tabu! Nesnášela je... tedy až do té doby, dokud první nepodstoupila. Uvědomila si, že se v tomto oboru může stát průkopnicí... v modulaci těla viděla svoji budoucnost.


Moderátoři byli hotoví z jejího těsného korzetu, pod kterým skrývala své zbylé žebra. Bohužel si ho nechtěla sundat a všem tvrdila, že by bez něj bez problémů vydržela přes podezření z nutnosti korzetu kvůli nestabilitě jejích zad.

Nikdo nic podobného raději nezkoušejte! Přesto že Pixee svoji vášeň v plastické operaci považuje za extrémní sport a nikomu nepřeje, aby šel v její stopách, protože je to někdy nebezpečné.

V brzké budoucnosti plánuje něco nového...Chystá se na zcela novou operaci v Los Angeles, kterou si sama vymyslela. Podle ní to bude bomba a tak uvidíme, s čím přijde. Určitě o ní ještě něco uslyšíme.loading...