X

Přihlášení

Ve filmové adaptaci slavné Shakespearovy tragédie září pod taktovkou Kennetha Branagha mnoho skvělých herců. Příběh dánského prince Hamleta byl nominován na čtyři Oscary. Hamlet (Branagh) se vrací domů a dostává smutnou zprávu, jeho otec, král, nedávno zemřel. A co hůř, jeho matka Gertrude (Julie Christie) se už stihla znovu provdat. Jejím novým manželem a králem je jeho vlastní strýc, Claudius (Derek Jacobi). Princ je šokován a truchlí. Náhle ho navštíví duch jeho otce (Brian Blessed), který tvrdí, že ho zavraždil Claudius. Duch od mladého prince požaduje, aby se za něj pomstil. Hamlet si však nejprve musí vše srovnat v hlavě. Je příběh, který mu vyprávělo ono zjevení, pravdivý? Měl by splnit přání otcova ducha a pomstít se? Takové rozhodnutí není jednoduché, mohl by totiž zničit nejen svou milovanou Ophelii (Kate Winslet), ale i celou rodinu a království, které má zdědit. 

oficiální text distributora

84%
Premiéra

na DVD od 15.02.2012

Přehrát online
Reklama

Nebankovní půjčky bez registru, půjčka bez registrů

Jedním z typů půjček, které poskytuje nebankovní sektor, neboli nebankovní půjčky, jsou půjčky, kdy věřitel nenahlíží do registru dlužníků. Do tohoto registru se dostanou všichni, kteří nespláceli své závazky v době splatnosti tak, jak byla sjednána (např. úhradou po splatnosti). Do registru se může dostat kdokoliv, kdo třeba zapomněl uhradit fakturu za telefon, či svou nepozorností zaplatil méně než měl a vznikl mu tak nedoplatek. Banky při prověřování bonity klienta právě důkladně kontrolují tento registr a mnohým z žadatelů právě z tohoto důvodu není vyhověno.


Důvody pro nebankovní půjčky bez registru

Výhodou nebankovních půjček bez registru je, že zpravidla dochází ke schválení úvěru bez podrobného zkoumání klientovy finanční historie. Nebankovní půjčka bez registru je zpravidla realizována ve velmi krátké době, ovšem je nutné počítat s vyšším úrokem. Jedná se spíše o malé půjčky řádově v tisících korunách, které jsou většinou vypláceny v hotovosti.


Pro koho jsou nebankovní půjčky bez registru?

Nebankovní půjčky bez registru?jsou ideální variantou pro ty, kteří neuspěli v bance kvůli rozsáhlé byrokracii a potřebují okamžitě menší finanční obnos.

PR článek