X

Přihlášení

Ve filmové adaptaci slavné Shakespearovy tragédie září pod taktovkou Kennetha Branagha mnoho skvělých herců. Příběh dánského prince Hamleta byl nominován na čtyři Oscary. Hamlet (Branagh) se vrací domů a dostává smutnou zprávu, jeho otec, král, nedávno zemřel. A co hůř, jeho matka Gertrude (Julie Christie) se už stihla znovu provdat. Jejím novým manželem a králem je jeho vlastní strýc, Claudius (Derek Jacobi). Princ je šokován a truchlí. Náhle ho navštíví duch jeho otce (Brian Blessed), který tvrdí, že ho zavraždil Claudius. Duch od mladého prince požaduje, aby se za něj pomstil. Hamlet si však nejprve musí vše srovnat v hlavě. Je příběh, který mu vyprávělo ono zjevení, pravdivý? Měl by splnit přání otcova ducha a pomstít se? Takové rozhodnutí není jednoduché, mohl by totiž zničit nejen svou milovanou Ophelii (Kate Winslet), ale i celou rodinu a království, které má zdědit. 

oficiální text distributora

84%
Premiéra

na DVD od 15.02.2012

Přehrát online
Reklama

Potřebujete peníze? Jak to je s půjčkami?

V dnešní době kdy je již normální, že své účty platíme přes internet, kdy provádíme finanční transakce, jako platby kartou on-line, z pohodli svého domova, je stále více a více populárnější a pohodlnější řešit i nebankovní půjčky s pomocí internetu.

Mezi takovéto půjčky patří například i půjčka bez registru anebo půjčka na vyplacení exekuce.

I nebankovní půjčky můžou být výhodnější než ty bankovní

V čem se liší nebankovní půjčka oproti té bankovní? Již celkový postup, proces chcete-li je naprosto odlišný. Vyřízeni nebankovní půjčky je ihned, sami si můžete nastavit parametry kolik chcete půjčit a na jak dlouho a nikam nemusíte chodit, vše se odehrává on-line. Neprověřují se bankovní registry dlužníků a vždy se jedná o rychlé vyplacení peněz. Při nebankovní půjčce do 100 000 Kč navíc dostanete úrok jako v bance. Zde se můžete podívat jak si spočítat nebankovní půjčku (link is external). A na rozdíl od banky, která má pevnou pracovní dobu a po skončení kteréž to vám již v bance vetšinou nikdo nepomůže, nebankovní instituce jsou vám s pomoci vyškolených specialistů k dispozici kdykoliv. V bance vám po skončení pracovní doby již přes zavřené dveře nikdo vaši otázku nezodpoví.

Kromě rychlého vyřízení je velkou výhodou nebankovní půjčky i možnost vypořádat se například s krátkodobou finanční tísní, která může potkat každého z nás. A to třeba v čase před výplatou.

K překonání takvéto finanční tísně nám poslouží půjčky bez registru s vyplacením ihned.

Jak na půjčky bez registru

Jak již bylo napsáno, nebankovní půjčky, tedy i půjčka bez registru, má mnoho výhod. Ale jako vše ostatní v životě i tohle má své dvě strany mince. Ne každý z nás se dokáže v nabídkách zorientovat a vyznat. Ne každý ví co je to solus, například. Nebo na co slouží registry dlužníků. A vždy musíme mít na paměti, že i když se při nebankovních půjčkách, jako je i půjčka bez registru, většinou jedná o relativně malé částky, je potřeba si vše pořádně spočítat. K tomu nám může pomoci kalkulačka půjčky bez registru s vyplacením ihned (link is external), díky které si můžete porovnat nabídky a následně vybrat z desítek poskytovatelů nebankovních půjček v Česku včetně tech poskytovatelů, kteří poskytují tzv. sms půjčky do 5000 Kč.

Snadno si lze spočítat i půjčku na vyplacení exekucí

Do finanční tísně se můžeme dostat i díky hrozbě exekuce, například. Nebo jsme nevýhodně zastavili svůj majetek a máme teď problém se splacením zástavy. Pokud se dostanete do takovéto finanční tísně, banky vám již většinou nepůjčí. V očích banky budete rizikovým klientem. Někdy se také stává, že můžete mít dluhy, sice v malých částkách, ale u více věřitelů. Každá splátka je jiný obnos a v jiný datum. Tak že se vám zdá, že cely měsíc neděláte nic jiného než že platíte své dluhy.

Co v takovém případě dělat aby odpadla obava z toho, že vám jednoho dne u dveří zazvoní exekutor?

S tímto nám může pomoci takzvaná půjčka na vyplacení exekuce (link is external) a její kalkulátor, díky kterému si můžete porovnat nabídky od mnoha poskytovatelů půjček se zástavou včetně poskytovatelů, kteří nepožadují doložení příjmů. Jedná se hlavně o nebankovní společnosti nebo družstevní záložny.

Výhodou teto půjčky je to, že nejenom že s její pomocí splatíte své dluhy, čímž docílíte nejen zrušení exekuce, ale že ji můžete použít na cokoli. Pokud máte například finanční závazky u více věřitelů, můžete využít půjčku nejenom na vyplacení se z exekuce, ale také ke splacení všech svých dalších dluhů a závazků a následně splácet jen jeden úvěr jednou měsíčně a to ve stejnou dobu a tak vám odpadnou obavy z toho, že pokud máte více dluhu, že na jeden zapomenete a splátku nezaplatíte. Čímž se vám opět zvyšuje hrozba exekuce.

Jak již bylo řečeno, pokud si budete vyřizovat nebankovní půjčky a je jedno zda-li to bude například půjčka bez registru nebo půjčka na vyplacení exekuce, vždy si vše pořádně spočítejte a porovnejte nabídky i jiných poskytovatelů. Vaše správné rozhodnuti bude to, které vás může zbavit hrozby exekuce nebo propadnutí zastaveného majetku.

PR článek