X

Přihlášení

David Burke (Sudeikis) je drobný obchodník s nádobím, jehož zákazníci jsou kuchaři v restauracích i matky v domácnostech. Teoreticky by ho tak nemělo potkat nic špatného. Opravdu ne? Přestože je David opatrný a z evidentních důvodů se nechce pouštět do podnikání ve velkém, nakonec se stane obětí hesla, že každý dobrý skutek je po zásluze potrestán. David se totiž pokusí pomoct několika místním teenagerům a skončí zmlácený třemi místními punkery. Ti mu také ukradnou všechny peníze, a tak David najednou dluží velké peníze svému dodavateli Bradovi (Ed Helms).Aby zachránil situaci a vyrovnal účty, musí se David stát pašerákem drog a dopravit Bradovi nejnovější zásilku z Mexika. O pomoc David požádá své sousedy, cynickou striptérku Rose (Aniston), potenciálního zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanou teenagerku s piercingem Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, jehož součástí je falešná manželka, dvě předstírané děti a velký naleštěný karavan. A rodina „Millerů“ se vydá na jih na víkend oslavit Den nezávislosti, což snad ani nemůže skončit jinak než malérem.

oficiální text distributora

Trailer (1)

78%
Premiéra

v kině 29.08.2013

v kině 29.08.2013

na Bluray od 15.01.2014

na DVD od 15.01.2014

Přehrát online
Reklama

Nebankovní půjčky bez registru, půjčka bez registrů

Jedním z typů půjček, které poskytuje nebankovní sektor, neboli nebankovní půjčky, jsou půjčky, kdy věřitel nenahlíží do registru dlužníků. Do tohoto registru se dostanou všichni, kteří nespláceli své závazky v době splatnosti tak, jak byla sjednána (např. úhradou po splatnosti). Do registru se může dostat kdokoliv, kdo třeba zapomněl uhradit fakturu za telefon, či svou nepozorností zaplatil méně než měl a vznikl mu tak nedoplatek. Banky při prověřování bonity klienta právě důkladně kontrolují tento registr a mnohým z žadatelů právě z tohoto důvodu není vyhověno.


Důvody pro nebankovní půjčky bez registru

Výhodou nebankovních půjček bez registru je, že zpravidla dochází ke schválení úvěru bez podrobného zkoumání klientovy finanční historie. Nebankovní půjčka bez registru je zpravidla realizována ve velmi krátké době, ovšem je nutné počítat s vyšším úrokem. Jedná se spíše o malé půjčky řádově v tisících korunách, které jsou většinou vypláceny v hotovosti.


Pro koho jsou nebankovní půjčky bez registru?

Nebankovní půjčky bez registru?jsou ideální variantou pro ty, kteří neuspěli v bance kvůli rozsáhlé byrokracii a potřebují okamžitě menší finanční obnos.

PR článek