X

Přihlášení

David Burke (Sudeikis) je drobný obchodník s nádobím, jehož zákazníci jsou kuchaři v restauracích i matky v domácnostech. Teoreticky by ho tak nemělo potkat nic špatného. Opravdu ne? Přestože je David opatrný a z evidentních důvodů se nechce pouštět do podnikání ve velkém, nakonec se stane obětí hesla, že každý dobrý skutek je po zásluze potrestán. David se totiž pokusí pomoct několika místním teenagerům a skončí zmlácený třemi místními punkery. Ti mu také ukradnou všechny peníze, a tak David najednou dluží velké peníze svému dodavateli Bradovi (Ed Helms).Aby zachránil situaci a vyrovnal účty, musí se David stát pašerákem drog a dopravit Bradovi nejnovější zásilku z Mexika. O pomoc David požádá své sousedy, cynickou striptérku Rose (Aniston), potenciálního zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanou teenagerku s piercingem Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, jehož součástí je falešná manželka, dvě předstírané děti a velký naleštěný karavan. A rodina „Millerů“ se vydá na jih na víkend oslavit Den nezávislosti, což snad ani nemůže skončit jinak než malérem.

oficiální text distributora

Trailer (1)

78%
Premiéra

v kině 29.08.2013

v kině 29.08.2013

na Bluray od 15.01.2014

na DVD od 15.01.2014

Přehrát online
Reklama

Potřebujete peníze? Jak to je s půjčkami?

V dnešní době kdy je již normální, že své účty platíme přes internet, kdy provádíme finanční transakce, jako platby kartou on-line, z pohodli svého domova, je stále více a více populárnější a pohodlnější řešit i nebankovní půjčky s pomocí internetu.

Mezi takovéto půjčky patří například i půjčka bez registru anebo půjčka na vyplacení exekuce.

I nebankovní půjčky můžou být výhodnější než ty bankovní

V čem se liší nebankovní půjčka oproti té bankovní? Již celkový postup, proces chcete-li je naprosto odlišný. Vyřízeni nebankovní půjčky je ihned, sami si můžete nastavit parametry kolik chcete půjčit a na jak dlouho a nikam nemusíte chodit, vše se odehrává on-line. Neprověřují se bankovní registry dlužníků a vždy se jedná o rychlé vyplacení peněz. Při nebankovní půjčce do 100 000 Kč navíc dostanete úrok jako v bance. Zde se můžete podívat jak si spočítat nebankovní půjčku (link is external). A na rozdíl od banky, která má pevnou pracovní dobu a po skončení kteréž to vám již v bance vetšinou nikdo nepomůže, nebankovní instituce jsou vám s pomoci vyškolených specialistů k dispozici kdykoliv. V bance vám po skončení pracovní doby již přes zavřené dveře nikdo vaši otázku nezodpoví.

Kromě rychlého vyřízení je velkou výhodou nebankovní půjčky i možnost vypořádat se například s krátkodobou finanční tísní, která může potkat každého z nás. A to třeba v čase před výplatou.

K překonání takvéto finanční tísně nám poslouží půjčky bez registru s vyplacením ihned.

Jak na půjčky bez registru

Jak již bylo napsáno, nebankovní půjčky, tedy i půjčka bez registru, má mnoho výhod. Ale jako vše ostatní v životě i tohle má své dvě strany mince. Ne každý z nás se dokáže v nabídkách zorientovat a vyznat. Ne každý ví co je to solus, například. Nebo na co slouží registry dlužníků. A vždy musíme mít na paměti, že i když se při nebankovních půjčkách, jako je i půjčka bez registru, většinou jedná o relativně malé částky, je potřeba si vše pořádně spočítat. K tomu nám může pomoci kalkulačka půjčky bez registru s vyplacením ihned (link is external), díky které si můžete porovnat nabídky a následně vybrat z desítek poskytovatelů nebankovních půjček v Česku včetně tech poskytovatelů, kteří poskytují tzv. sms půjčky do 5000 Kč.

Snadno si lze spočítat i půjčku na vyplacení exekucí

Do finanční tísně se můžeme dostat i díky hrozbě exekuce, například. Nebo jsme nevýhodně zastavili svůj majetek a máme teď problém se splacením zástavy. Pokud se dostanete do takovéto finanční tísně, banky vám již většinou nepůjčí. V očích banky budete rizikovým klientem. Někdy se také stává, že můžete mít dluhy, sice v malých částkách, ale u více věřitelů. Každá splátka je jiný obnos a v jiný datum. Tak že se vám zdá, že cely měsíc neděláte nic jiného než že platíte své dluhy.

Co v takovém případě dělat aby odpadla obava z toho, že vám jednoho dne u dveří zazvoní exekutor?

S tímto nám může pomoci takzvaná půjčka na vyplacení exekuce (link is external) a její kalkulátor, díky kterému si můžete porovnat nabídky od mnoha poskytovatelů půjček se zástavou včetně poskytovatelů, kteří nepožadují doložení příjmů. Jedná se hlavně o nebankovní společnosti nebo družstevní záložny.

Výhodou teto půjčky je to, že nejenom že s její pomocí splatíte své dluhy, čímž docílíte nejen zrušení exekuce, ale že ji můžete použít na cokoli. Pokud máte například finanční závazky u více věřitelů, můžete využít půjčku nejenom na vyplacení se z exekuce, ale také ke splacení všech svých dalších dluhů a závazků a následně splácet jen jeden úvěr jednou měsíčně a to ve stejnou dobu a tak vám odpadnou obavy z toho, že pokud máte více dluhu, že na jeden zapomenete a splátku nezaplatíte. Čímž se vám opět zvyšuje hrozba exekuce.

Jak již bylo řečeno, pokud si budete vyřizovat nebankovní půjčky a je jedno zda-li to bude například půjčka bez registru nebo půjčka na vyplacení exekuce, vždy si vše pořádně spočítejte a porovnejte nabídky i jiných poskytovatelů. Vaše správné rozhodnuti bude to, které vás může zbavit hrozby exekuce nebo propadnutí zastaveného majetku.

PR článek